Tenisový turnaj ve čtyřhrách

Tenisovy turnaj - ctyrhry_01 Tenisovy turnaj - ctyrhry_02 Tenisovy turnaj - ctyrhry_03 Tenisovy turnaj - ctyrhry_04 Tenisovy turnaj - ctyrhry_05 Tenisovy turnaj - ctyrhry_06 Tenisovy turnaj - ctyrhry_07 Tenisovy turnaj - ctyrhry_08 Tenisovy turnaj - ctyrhry_09 Tenisovy turnaj - ctyrhry_10 Tenisovy turnaj - ctyrhry_10 Tenisovy turnaj - ctyrhry_10 Tenisovy turnaj - ctyrhry_10 Tenisovy turnaj - ctyrhry_10 Tenisovy turnaj - ctyrhry_10 Tenisovy turnaj - ctyrhry_10 Tenisovy turnaj - ctyrhry_10 Tenisovy turnaj - ctyrhry_10 Tenisovy turnaj - ctyrhry_10
Na sportovišti "Sokolík" v Ličně v sobotu 7. září 12 mužů ve dvojivích soutěžilo o sportovní poháry a další ceny.
Vítězi tenisového turnaje se stali a zlaté poháry obdrželi Jan Plašil st. a Jan Kopecký, který po týden starém triumfálním vítězství v automobilové Bohemia rallye vyměnil zlatý volant za zlatou tenisovou raketu.

Finálovými soupeři jim byli a se stříbrnými poháry odešli Stanislav Koráb a Jiří Hlaváček.

Bronzové poháry si odvezli Josef Zárybnický a Slavomil Císař. Počasí vyšlo na jedničku, turnaj byl zajištěn i po stránce občerstvení. V průběhu dne byla slyšet slova o častějším pořádání podobných soutěží...

K tomu lze dodat jediné: Sportoviště je zde, je tu pro všechny, přijďte sportovat...
Foto a text: František Talavašek